TRADYCJA
INNOWACJA
JAKOŚĆ
OD 1905

Firma Hansa-Tex

 

Firma Hansa – Tex to spółka założona w 2000 r. należąca do grupy Oellerking. Od samego początku firma zajmowała się głównie produkcją plandek samochodowych, kolejowych jak również realizacją zamówień dla wojska.  Posiadamy dobrze wyposażone i przygotowane linie produkcyjne, szwalnie oraz malarnie. Pomimo zawirowań na rynkach europejskich firma jest w stanie ciągłego rozwoju. Podejmujemy nowe wyzwanie poszerzając gamę naszych produktów  jak również wdrażanie i ciągłe usprawnianie systemu produkcyjnego  czerpiąc wzorce z branży Automotive. Regularnie współpracujemy z firmami doradczymi z zakresu poprawy i optymalizacji systemów  produkcyjnych co pozwala na podnoszenie wydajności przy zachowaniu wysokiej jakości naszych wyrobów. 

 

Współpracujemy z największymi producentami naczep samochodowych  w Europie. Produkujemy plandeki jak również konstrukcje dla największych producentów wagonów kolejowych. Dostarczamy różne produkty dla wojska, producentów elementów elektrowni wiatrowych, a nawet branży hodowlanej.

 

 

To tylko część  naszej oferty.

 

Zapraszamy do współpracy firmy chcące zlecić nam wykonanie nietypowych produktów z zakresu zgrzewania, szycia lekkich i ciężkich tkanin technicznych, wykonania grafik na tkaninach technicznych.

 

 

 

Naszym ograniczeniem jest wyobraźnia klienta.

 

 

 

 

  Kościelniak Paweł

 

 

 

Hansa-Tex Sp. z o.o.

 

Wały Dwernickiego 121

PL 42-200 Częstochowa

 

Tel:

+48 (0) 34 366 50 75

Fax:

+48 (0) 34 366 50 88

Email:

info(at)hansa-tex.com