Plandeki kolejowe
TRADYCJA
INNOWACJA
JAKOŚĆ
OD 1905

System składanego dachu dla wagonów

Produkowane przez nas plandeki na wagony kolejowe oferują doskonałą ochronę dużych ładunków podczas transportu zarówno przez warunkami zewnętrznymi jak i przez kondensacją pary wewnątrz. Załadunek i rozładunek wagonów jest przyjazny dla użytkownika dzięki trwałej, zoptymalizowanej konstrukcji przesuwnej
 
Szerokie doświadczenie w projektowaniu i produkcji systemów plandek wagonowych zdobyliśmy dzięki intensywnej współpracy z naszymi klientami i partnerami handlowymi. Umożliwiają one trwały rozwój naszego systemu na rynku poza zwyczajowe normy. W ten sposób spełniają one szczególne wymagania naszych klientów w zakresie ich optymalnego wykorzystania.
 
Oprócz naszych kompetencji technicznych nasi klienci doceniają również nasz katalog produktów, który sprawia, że nasze akcesoria są skutecznym systemem. 
Również opracowywanie i obróbka grafiki prowadzone są przez firmę Hansa – Tex w ścisłej współpracy z klientem lub użytkownikiem pojazdu.
 

Wysoka jakość materiałów użytych do produkcji oraz bieżąca kontrola procesu zapewnia wysoką jakość produktów Hansa – Tex. 

Systemy przesuwne - pobierz (deutsch, english)

Waggon-Prospekt_Oellerking.pdf

1.3 M
 
 

Hansa-Tex Sp. z o.o.

 

Wały Dwernickiego 121

PL 42-200 Częstochowa

 

Tel:

+48 (0) 34 366 50 75

Fax:

+48 (0) 34 366 50 88

Email:

info(at)hansa-tex.com