Oferty pracy

Aktualnie firma Hansa - Tex prowadzi nabór na poniższe stanowiska pracy:

Obowiązki:

  • Zgrzewanie, okuwanie plandek
  • Obsługa maszyn zgrzewających
  • Kontrola jakości wykonywanych wyrobów
  • Organizacja własnego stanowiska pracy
  • Przestrzeganie regulaminów i BHP

Wymagania:

  • Otwartość na zdobywanie nowego zawodu oraz naukę
  • Odpowiedzialność, zaangażowanie, poważnego stosunku do wykonywanej pracy
  • Dobra organizacja pracy
  • Motywacja do pracy
  • Punktualność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność logicznego myślenia
  • Sprawność fizyczna

Oferujemy:

  • Miłą atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Przyjazne warunki pracy z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Cykl szkoleń wprowadzających do objęcia stanowiska umożliwiający zdobycie nowego zawodu
  • Pracę w systemie 2 zmianowym
  • System premiowy
  • Umowę o pracę na pełny etat

Osoby zainteresowane proszone są o nadsyłanie aplikacji na adres rekrutacje@hansa-tex.com

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Obowiązki:

  • Przeprowadzanie konserwacji, napraw, remontów maszyn i urządzeń, zgodnie z harmonogramem i zakresem prac
  • Prowadzenie serwisu naprawczego / pogwarancyjnego
  • Zapewnienie wysokiej jakości napraw, poprawiający stan techniczny maszyn i urządzeń

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie, techniczne
  • Wiedza z zakresu maszyn szwalniczych
  • Doświadczenie w naprawach w/w maszyn
  • Zalecana znajomość branży włókienniczej, w tym technologii szycia
  • Samodzielność, zaangażowanie, pomysłowość
  • Bardzo dobra organizacja pracy, dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • Stałe wynagrodzenie

Obowiązki:

  • Bieżące naprawy urządzeń elektrycznych na zakładzie – utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń
  • Wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacja oraz naprawa instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych
  • Przeprowadzanie konserwacji oraz napraw układów automatyki
  • Lokalizowanie i usuwanie usterek w układach elektrycznych, sterowania i automatyki
  • Budowa nowych instalacji zasilających i układów sterowania
  • Wsparcie inżynieryjne w trakcie procesu montażu i uruchamiania nowych urządzeń
  • Współudział w uruchomieniu i testach
  • Poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań, usprawnień, modernizacji

Wymagania:

  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe, techniczne (elektromonter, elektromechanik, automatyk)
  • Doświadczenie w zawodzie min 3 lata
  • Aktualne świadectwo kwalifikacyjne SEP (minimum 1kV) w zakresie eksploatacji urządzeń i instalacji elektrycznych
  • Praktyczna umiejętność czytania i analizowania schematów elektrycznych i pneumatycznych
  • Umiejętność samodzielnego diagnozowania przyczyn awarii elektrycznych i skutecznego, szybkiego ich usuwania
  • Wiedza z zakresu elektroniki, automatyki, mechaniki
  • Znajomość praktyczna serwisu sterowników przemysłowych PLC (np. Simatic 5/7)
  • Umiejętność tworzenia prostych układów automatyki
  • Doświadczenie w pracy na utrzymaniu ruchu w zakładzie produkcyjnym
  • Umiejętności myślenia analitycznego oraz pracy pod presją czasu
  • Samodzielność, skrupulatność i sumienność w wykonywaniu powierzonych działań
  • Dyspozycyjność z uwagi na konieczność odbywania dyżurów w ramach utrzymania ruchu (praca zmianowa)

Oferujemy:

  • Hansa-Tex Sp. z o. o.
  • Dane teleadresowe:
  • Wały Dwernickiego 121
    PL 42-200 Częstochowa
  • NIP: PL9491677371
  • REGON: 151521986